MATURANTIJADA
Autor: Lidija Križanić, 23. 5. 2018.

MATURANTIJADA

Završna svečanost u čast maturantima održana je 16.5.2018. godine . Nositeljica aktivnosti bila je odgajateljica Nevenka, voditeljica programa Tea Mikliš, a priznanja, nagrade i majice dijelio je  Mario Jurić.

Ravnatelj je održao oproštajni govor u kojem se zahvalio maturantima na doprinosu u obogaćivanju života u Domu te im poželio uspjeh u daljnjem školovanju, zapošljavanju i životu uopće.

Maturanti su imali svoju zadnju prozivku u Domu na kojoj je o svakome nešto lijepo pročitano, te su im uručene  majice i priznanja kao znak sjećanja na dane provedene u Domu.

Na kraju su svi zajedno prisustvovali svečanoj večeri i ugodnom druženju.

Ove godine oprostili smo se od slijedećih  maturanata:

I.odgojna skupina: Renata Čorković, Jelena Kozić, Marina Lipičanin, Sandra Karan, Martina Korenić i Monika Andrašek

III. odgojna skupina: Josipa Pokorni, Ivana Karas, Karla Frljužec, Tomislav Pokupec i Mateo Hadaš

IV. odgojna skupina: Domagoj Počuć, Borna Miljatović, Marko Birtić, Bruno Beronić, Gabriel Čavlović, Toni Hlevnjak, Matej Jurak, Matej Kovačević i Marko Koprivanac

V. odgojna skupina: Katarina Mrazović, Paula Kinderman, Ivan Fran Prižmić, Danko Živković, Dominik Brkić i Luka Sladojević

Odgajateljsko vijeće posebno je nagradilo najzaslužnije maturante za uzorno ponašanje i sudjelovanje u svim domskim aktivnostima te doprinos obogaćivanju kvalitete domskog življenja kroz sve godine provedene u Domu.

Ove godine je bilo puno kandidata za nagrade. Neki odgajatelji su jako žalosni što nisu mogli nagraditi sve svoje maturante jer smatraju da su zaslužili svojim ponašanjem i zalaganjem, ali Odgajateljsko vijeće je ipak izabralo samo njih jedanaestoro.

Nagrađeni su: Martina Korenić, Marko Birtić, Bruno Beronić, Toni Hlevnjak, Marko Koprivanac, Matej Kovačević, Domagoj Počuć, Paula Kinderman, Ivan Fran Prižmić, Luka Sladojević i Danko Živković.

Pohvaljeni su: Monika Andrašek, Sandra Karan, Marina Lipičanin, Anamarija Abramović, Josipa Pokorni, Mateo Hadaš, Gabriel Čavlović, Matej Jurak, Borna Miljatović, Katarina Mrazović i Dominik Brkić.