36. REGIONALNA DOMIJADA
Autor: Lidija Križanić, 20. 4. 2011.

16. travnja 2011. godine održana je u   Bjelovaru 36. REGIONALNA DOMIJADA UČENIČKIH DOMOVA SJEVEROZAPADNE HRVATSKE. U natjecanjima je sudjelovalo oko 392 učenika i njihovih mentora iz devet učeničkih domova: Učenički dom Varaždin, Učenički dom Virovitica, Učenički dom Križevci, Dom učenik srednjih škola Bjelovar, Učenički doma Kutina, Učenički dom „Svjetionik“ Čakovec, Učenički dom Ivanić Grad,  Učenički dom Graditeljske škole Čakovec i Učenički dom Maruševac. Sudionici su se nadmetali u sportskim disciplinama, multimedijskom i likovnom izričaju te u radno-tehničkim dostignućima.

Naš Dom se na Domijadi predstavio u slijedećim kategorijama:
Recitacija
Kevenhiler»- Ivana Čanađija, voditeljica Sanja Tortić
Slike- «
Sjećanje na Rabuzina» -Ivana Čanađija, voditeljica Snježana Belačić
Crtež-
Portreti- Kristina Randić i Maja Prole, voditeljica Snježana Belačić
Dizajn-
„Livada, Vjetar, Dječji svijet, Bubamara, Pauk , Gusjenica“- oblikovanje kose- osvojeno 1. mjesto
autori:Valentina Pisk, Ivona Podoljnjak, Nikolina Ždralović , Andrea Ždralovoć i Roberta Dimitrić
modeli: Adrijana Bertina, Tanja Gregurić, Martina Muić i Klaudia Jurić
voditeljica: Snježana Grbić
Fotografija- «
Trenuci iz domskog života»- Maja Prole, Kristina Randić, Ivana Jelić, Matea Oštarijaš i Romana Randić, voditeljica Lidija Križanić
Skulptura-
«Slatka fantazija»-Antonia Novačić, Nikolina Andlar i Ivana Novačić, voditeljice Romana Svetlečić i Snježana Belačić- osvojeno 1. mjesto
Sport-rukomet – Andreja Ždralović, Ivana Čanađija, Ivana Novačić, Ivana Baričević, Anamarija Ban, Ivona Podoljnjak, Valentina Šoštarek,Tina Oštarijaš, Marija Mandić i  Antonia Novačić, voditelj Nedeljko Kukić.- osvojeno 3. mjesto
          -nogomet- Luka Pleše, Darko Novačić, Matija Krapec,Danijel Gregurić, Denis Hmorinski, Krešimir Hnatjuk, Marko Presečan, Filip Vuković i Domagoj Svjetličić, voditelj Drago Šilić.
           -šah- Antonio Bakin, Nikola Bakin, Sven Surop i Robert Skočić, voditeljica Nevenka Srdović.