« Ožujak 2024 »

BOŽIĆNA PRIREDBA
Autor: Lidija Križanić, 21. 12. 2014.

BOŽIĆNA PRIREDBA I REVIJA FRIZURA

U srijedu  17. prosinca 2014. godine u našem domu održana je mala svečanost u čast Božića i kraja prvog obrazovnog razdoblja. U sklopu priredba održana je Revija frizura i nagrađivanje najurednije sobe i stana.

Vidi opširnije!

Petra Poturiček  vodila je program i pročitala nekoliko lijepih misli o Božiću. Monika Jurak je sve ovjekovječila fotoaparatom, a odgajateljica Nevenka prikazivala božićne slajdove  ozvučene  prelijepim božićnim pjesmama. Najljepši dio priredbe bila je  REVIJA FRIZURA koju je osmislila  voditeljica frizerske sekcije Snježana Grbić.  Učenice frizerske sekcije su nam pokazale što su naučile tijekom polugodišta. Uživali smo u njihovim kreacijama.

Bilo je osam modela:

1. Marija Sokolović- frizer Mišela Kovačević

2. Marijana Kaurin- frizer Mišela Kovačević

3. Edita Demirov- frizer Lorena Matić

4. Magdalena Zuber- frizer Nikolina Rastija

5. Mirela Matić- frizer Marijana Kaurin

6. Suzana Janković- frizer Nikolina Mičuda

7. Matea Banić- frizer Antonija Miša

8. Ivana Karas- frizer Lea Kasmiler

Stručni žiri u sastavu: Petra Malačić, Jurica Paradi, Alma Burzić, Tihana Matijević, Dorijan Lisac, ocijenio je frizure i proglasio tri najuspješnije:

1.  mjesto: model 1-   Marija Sokolović - frizer Mišela Kovačević

2.  mjesto: modeli 3 - Edita Demirov- frizer Lorena Matić

i        model 7-  Matea Banić- frizer Antonija Miša

3.  mjesto: model  5-   Mirela Matić- frizer Marijana Kaurin

Komisija za higijenu u sastavu: Nikolina Srnojević, Elena Janković, Alma Burzić, Martina Milošević i Petra Poturiček vrijedno je radila tijekom prvog polugodišta i na kraju izabrala najbolje od najboljeg.

Najuredniji stan u cijelom prvom polugodištu  je stan ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­7 : Ivana Karas, Lea Kasmiler, Alma Burzić, Marija Sokolović, Edita Demirov, Nives Šustek, Nikolina Rastija i Magdalena Zuber.

Najurednija soba: 1. mjesto soba 702- Alma Burzić, Marija Sokolović i Edita Demirov , drugo mjesto  soba 2201 – Karlo Radočaj i Patrik Čorak i 3. mjesto soba 903 – Katarina Baričević, Martina Milošević i Ivona Rakarić.

Na kraju programa Petra je zaželjela svima Sretan i blagoslovljen Božić i Novu Godinu te puno odmora i uživanja na zimskim praznicima.