« Ožujak 2024 »

35.REGIONALNA DOMIJADA
Autor: Lidija Križanić, 4. 5. 2010.

35. REGIONALNA DOMIJADA UČENIČKIH DOMOVA SJEVEROZAPADNE HRVATSKE

24. travnja 2010. godine održana je u   ČAKOVCU 35. REGIONALNA DOMIJADA UČENIČKIH DOMOVA SJEVEROZAPADNE HRVATSKE.

Naš Dom se na Domijadi natjecao sa slikama, crtežima, frizurama, fotografijama, instalacijom, recitacijom i u rukometu.

U natjecanjima je sudjelovalo oko 420 učenika i njihovih mentora iz osam učeničkih domova: Učeničkog doma Varaždin, Učeničkog doma Virovitica, Učeničkog doma Križevci, Doma učenika srednjih škola Bjelovar, Učeničkog doma Kutina, Učeničkog doma „Svjetionik“ Čakovec, Učeničkog doma Ivanić-Grad te  Učeničkog doma Graditeljske škole Čakovec. Sudionici su se nadmetali u sportskim disciplinama, multimedijskom i likovnom izričaju te u radno-tehničkim dostignućima.

Naš Dom se na Domijadi predstavio u slijedećim kategorijama:

Recitacija-«Čarolija zaborava»- Ivana Čanađija, voditeljica Sanja Tortić

Slike- «Ta divna geometrija» -Ivana Čanađija, voditeljica Snježana Belačić

- «U zmajevom gnijezdu»- Kristijan Šuvak, voditeljica Snježana Belačić

Crtež- razna tematika, Kristina Randić i Maja Prole, voditeljica Snježana Belačić

Dizajn-Sunce, Tajna, Cvijet, Leptir, Romantika- oblikovanje kose, Valentina Pisk, Nikolina Ždralović, Ivona Podoljnjak i Davorka Pavanić,  modeli Klaudia Jurić i Matea Oštarijaš,  voditeljica Snježana Grbić

Fotografija- «Živa i neživa priroda»- Maja Prole i Kristina Randić, voditeljica Lidija Križanić

Instalacija- «Facebook»-Josip Kanceljak i Kristijan Šuvak, voditeljica Snježana Belačić

Sport-rukomet– Andreja Ždralović, Ivana Čanađija, Ivana Novačić, Ivana Baričević, Manuela Vidović, Ivona Podoljnjak, Tina Oštarijaš, Valentina Šoštarek i Marija Mandić, voditelj Nedeljko Kukić.