Događanja u domu
VEČER MATURANATA
Autor: Lidija Križanić, 27. 5. 2022.

VEČER MATURANATA

U ponedjeljak, 23. svibnja u restoranu Garfield oprostili smo se od naših maturanata. Večer maturanata je bila prilika da se prisjetimo svih godina koje su naši maturanti proveli u Domu, ali i da se lijepo zabavimo. Dakle, bilo je svečano, pala je i poneka suza....a onda smo se svi lijepo opustili, fino večerali i zabavili uz pjesmu i ples!

Ove godine oprostili smo se od slijedećih maturanata:

1. odgojna skupina

Gabriela Andlar, Merine Bezjak, Mladen Čavlović, Sandra Čulina, Lovro Haleuš, Filip Kafka, Sara Krmpotić, Lucija Krunić i Dorotea Skosples

2. odgojna skupina

Erika Miljak, Elena Pavičić i Dino Šimunec

3. odgojna skupina

Nives Baričević, Iva Crnoja, Gabrijela Andlar, Mateja Gobotek, Petra Pavlić, Željka Radošević i Valentina Žagar

5. odgojna skupina

Magdalena Cvetić, Nelly Džanić i Marin Sliško

Odgajateljsko vijeće je posebno nagradilo najzaslužnije maturante za uzorno ponašanje i sudjelovanje u svim domskim aktivnostima te doprinos obogaćivanju kvalitete domskog življenja kroz sve godine provedene u Domu.

To su: Lucija Krunić, Dino Šimunec, Nives Baričević, Mateja Grobotek, Gabrijela Erdelj, Iva Crnoja, Željka Radošević, Nelly Džanić i Magdalena Cvetić

Ove godine uveli smo  i kategoriju učenika generacije, a izabrana je učenica Lucija Krunić koja se istaknula u svakome pogledu. Ovo su riječi njene odgajateljice:“… četiri je godine bila u Domu primjer svima ostalima, bez i jedne mrlje u dosjeu….naprotiv, uvijek je dobivala samo pohvale! S njom su rado surađivali i svi djelatnici i svi učenici našega Doma. Ako je kome trebalo pomoći – bila je tu za njega! Ako je koga trebalo utješiti – ona je bila tu i pružala podršku! Ako se trebalo smijati i zabavljati  - ona je opet bila tu!“

Svi maturanti su dobili pohvalnice, majice, Godišnjak i lijepe  želje za uspjeh u životu.